Služby

Penzion Aladin není jen běžným ubytováním s komfortními službami, které jsou samozřejmou součástí pro ubytované. Pension Aladin je především tím, co vystihují pojmy dovolená a odpočinek. Je místem pohody, relaxace a příjemně stráveného času s přáteli, rodinou či jen v páru. Anebo klidně se svým sportovním klubem, golfovým partnerem či spolužáky ze školy.

Dopřejte si proto příjemné vlastní lázně pro regeneraci duše i těla, maximální klid daný polohou penzionu, který je sice v blízkosti všech služeb lázeňského města, zároveň však nabízí jedinečné soukromí díky umístění v tiché části centra a dostatečné vzdálenosti od rušné hlavní ulice. Krásný a uklidňující výhled do parku jen může doladit pohodu penzionu. Venkovní krb nebo slunná terasa zpříjemní pobyt a vyčistí hlavu. Františkovy Lázně jsou totiž proslulé velmi čistým a zdravým vzduchem, který má blahodárné účinky.

Nabízené služby:

  • chráněné parkování na soukromém pozemku
  • zapůjčení kol
  • zapůjčení inline bruslí
  • gril pro venkovní pohoštění
  • jsme schopní zajistit procedury (relaxační i léčebné) dle Vašich požadavků velmi blízko pensionu

A samozřejmě mnohem více, nebojte se obrátit na náš team Pensionu Aladin, pokud to bude jen trochu v našich silách, vyjdeme Vám vstříc.